Rekreacja ma różne oblicza. Jedni grają w bierki, inni pływają, jeszcze inni wspinają się na skałki. Wybór mamy ogromny. Pewne aktywności możemy uprawiać przy minimalnych nakładach finansowych, podczas gdy niektóre wymagają sporych inwestycji. Wiele też zależy od naszej sprawności, nastroju czy trybu życia. 

W momencie kiedy prowadzimy aktywne i intensywne życie, marzymy o wyciszeniu i spokoju po godzinach pracy. Sposobem na to jest joga. Odpręża, relaksuje, uwalnia umysł z nadmiaru emocji, szczególnie tych negatywnych. Dodatkowo usprawnia ciało poprzez wykonywane ćwiczenia. Jeśli jednak jesteśmy wulkanem energii i mamy niespożyte pokłady sił, wybierzmy zajęcia taneczne. Połączmy przyjemne z pożytecznym. Nauczymy się tańczyć, a do tego na treningach wylejemy siódme poty. Ujędrnimy właściwie wszystkie partie ciała, umięśnimy je i doładujemy sobie potężną dawkę endorfin. Wybierzmy rower. Popływajmy kajakami. Pojeździjmy na rolkach.

Skaczmy na trampolinach… W ramach odpoczynku po intensywnie spędzonym dniu możemy również oczyścić swój organizm z toksyn wybierając się opcję sauna. Każdy, absolutnie każdy wybierze aktywność dla siebie. Działajmy. Znajdźmy swoje hobby, a co najmniej poszukujmy go. Bądźmy aktywni, poznawajmy nowych ludzi. Nie siedźmy w domu wpadając w marazm i depresję. Zróbmy coś dla siebie! Poczujmy każdy fragment ciała po intensywnym treningu. Odetchnijmy pełnią płuc z dumy i zadowolenia kiedy widzimy jak nasze ciało się zmienia. Jak stajemy się lepsi fizycznie i mocniejsi psychicznie!

Więcej na: https://atlanticsports.pl/zajecia/yoga/