Kiedy myślimy tablica, jednym z pierwszych obrazów w naszej głowie jest tablica szkolna. Każdy widzi siebie z przed lat, stojącego pod nią. Jedni odpytywani, inni rysujący coś w trakcie przerwy. Niektórzy jednak pomyślą o tym biednym nauczycielu, który ledwo powstrzymując się od kaszlu energicznie zapisuje treści do zapamiętania.

Czy dzisiaj też jesteśmy skazani na tę bezcelową walkę z pyłem kredowym? Otóż nie! Dzisiaj jest szereg innych rozwiązań. Od tablicy magnetycznej, po tablice korkowe. Jeśli potrzebujesz sprawnego nośnika do prezentacji danych, ciekawszym rozwiązaniem będzie tablica magnetyczna. Na niej szybko zawiesisz lub odwiesisz odpowiednie plansze.
Poza tym często są one z opcją zapisu, tzw. suchościeralne. Tak więc zamiast magnesów można też użyć specjalnego flamastra. Natomiast jeśli potrzebujesz czegoś bardziej na stałe, to wybierz tablice korkowe na wymiar. Możesz je dopasować do swojego wnętrza i zawiesić najpilniejsze zapiski. Nieważne czy to zdjęcia z wakacji czy deklinację niemieckich rzeczowników.
Jeśli jednak jesteś tradycjonalistą i masz sentyment do kredy wybierz tablice kredowe na wymiar. Stworzą one szczególny nastrój w Twoim wnętrzu i odtworzą niezapomniany szkolny klimat. Wybierz odpowiednie tablice dla siebie lub Twoich bliskich. Wspomóż rozwój swojego dziecka lub stwórz niebanalny wystrój.