Ulotki to forma reklamy otaczająca nas ze wszystkich stron. Dostajemy je idąc rano ulicą do pracy, następnie ulotka dołączana jest do pizzy, którą zamawiamy na lunch, potem zaś wręczane nam są ulotki w sklepie z okularami, do którego weszliśmy, w supermarkecie, a wieczorem w pubie. Wydaje nam się, że jest to dość irytująca forma reklamy. Jednak zastanówmy się, co często robimy, gdy chcemy zamówić pizzę w domu? Wyciągamy ulotkę z szuflady! Jak chcemy jechać do tej świetnej myjni, w której byliśmy ostatnio? Szukamy ulotki w portfelu!

Niezawodna forma reklamy – druk ulotek

Wychodzi zatem na to, że ulotki wbrew pozorom są bardzo dobrym środkiem reklamowym. Są one tanie, możemy je rozdać na ulicy, dołączyć do produktu czy usługi oraz świetnie sprawdzają się na wszelkich targach, jarmarkach, festiwalach itp. Nasi potencjalni klienci je wezmą i choć większość z nich zapewne wyrzuci naszą ulotkę do kosza, to jednak niektórzy na pewno zachowają ją.

ul3

Jak są drukowane ulotki? Generalnie mogą one być w różnym formacie. Małe świetnie będą się nadawały do wręczania właśnie gdzieś na jarmarkach czy ulicy. Z kolei te większe mogą pełnić funkcję folderu- możemy tam zamieścić np. oferty wycieczek, kursów językowych i dołączyć do klientowi do umowy. Ulotki zazwyczaj drukowane są na papierze kredowym, z czym mamy możliwość wybrania różnej grubości. Ponadto możemy zabezpieczyć ulotki np. folią ochronną.

Nowoczesna forma – ulotki składane

Warto jeszcze wspomnieć o szczególnej formie reklamy, jaką są ulotki składane. Idealnie one nadają się do firm o bardziej poważnym charakterze, jak np. do kancelarii, do firmy notarialnej, lecz nie tylko. Ciekawie będzie wyglądała taka ulotka składana z ofertą np. obozów wakacyjnych dla dzieci czy zabiegów w klinice spa.

Jak powstaje taka ulotka? Praktycznie tak samo jak zwykła. Najczęściej na papierze kredowym, z opcją wyboru grubości oraz ewentualnego dodatkowego foliowania. Warto dodać, że takie zabezpieczenie w postaci folii poprawi nieco wyrazistość kolorów.

dr3

Drukarnia internetowa JKB Print

Pozostaje zatem pytanie- gdzie to wszystko wydrukować? Tutaj idealną odpowiedzią, bez względu na to, gdzie mieszkamy jest JKB Print. W tej drukarni wszystkie zamówienia możemy złożyć przez internet a firma wysyła je następnie kurierem do nas.

Warto także dodać, że JKB Print dysponuje urządzeniami nie tylko do druku offsetowego, lecz również do druku cyfrowego i wielkoformatowego. Dzięki temu oferta tej firmy jest niezwykle rozbudowana- możemy tam zamówić praktycznie wszystko. Co więcej- wybierając tę firmę nie musimy się bać o terminy. JKB Print to w pełni rzetelna i solidna firma, która ze wszystkich zobowiązań wywiązuje się w terminie.