Przy wyborze idealnej torebki, która posłużyć ma lata należy kierować się dwoma czynnikami. Pierwszym jest materiał i wykonanie torby. Należy wybrać taką, która sprawia wrażenie solidnej oraz wytrzymałej. Najlepiej oczywiście, gdyby była wykonana ze skóry naturalnej, ponieważ to materiał, który jest najbardziej wytrzymały i odporny na zniszczenia oraz odkształcenia.

Drugą kwestią jest wybór torby o klasycznym fasonie, a także kolorze. Taka torba będzie uniwersalna i można ją będzie założyć na każdą okazję do dowolnej stylizacji. Warto wybrać torebkę, która będzie się wyróżniać ponadczasową elegancją. Takie właśnie są modne torebki damskie od Puccini.

Torebka skórzana Puccini model BS1772 2 to dwukolorowy kuferek. Klasyczny fason oraz stonowane, naturalne barwy torebki sprawiają, że wygląda niezmiernie gustownie. To model bardzo pojemny, przez co idealnie sprawdzi się jako torebka do pracy, na zakupy czy na miasto.

Torebka skórzana Puccini model BS1772 2

Jest bardzo uniwersalna i perfekcyjnie podkreśli każdą codzienną stylizację. Zadbano o to, aby torebka posiadała dużo kieszonek, które ułatwiają utrzymanie w niej porządku. Duży format A4 umożliwia przechowywanie w niej dokumentów. Dodatkowo, sztywna skóra, z jakiej wykonano torebkę, sprawia, że jest odporna na odkształcenia, zadrapania i inne uszkodzenia. Więcej modeli torebek skórzanych od Puccini znajdziesz na stronie https://sklep.puccini.pl/torebki-damskie/torebki-skorzane-damskie

Torebka kopertówka Puccini model BL0114 7 jest wytrzymała i trwała. Klasyczny krój kopertówki sprawdzi się doskonale przy okazji wieczornych wyjść i przyjęć. Torebka dostosowana jest do noszenia w dłoni. Jest niewielka, aczkolwiek wciąż można w niej przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy.

Torebka kopertówka Puccini model BL0114 7

W środku posiada małą kieszonkę. Torebka zapinana jest na małe magnesy. Prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Tak jak model opisany wyżej, kopertówka również została wykonana ze skóry naturalnej. Wpływa to nie tylko na wytrzymałość, ale też na ogólną estetykę.