Efektywne prowadzenie hotelu jest nie lada wyzwaniem. Warto zapoznać się z nowoczesnymi i skutecznymi rozwiązaniami, które znacząco ułatwiają pracę całego zespołu. System jednego klucza w hotelu umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się po całej powierzchni obiektu. Wystarczy użycie wyłącznie jednego klucza, a właściwie karty.

Tradycyjne klucze w obiektach publicznych odeszły w zapomnienie. Są nie tylko niewygodne, ale również utrudniające codzienne wykonywanie działań. Za pomocą jednej karty można dostać się do magazynu, pomieszczenia biurowego, holu, windy, a także wielu innych miejsc. Jedna karta jest aktywna na terenie całego obiektu. To osoba zarządzająca wybiera pomieszczenia, do których ma się dostęp na podstawie karty.

Naturalnie, zamiast karty można używać breloków zbliżeniowych, czy też bransoletek. Są one najczęściej wodoodporne, wiec świetnie sprawdzają się podczas wyjścia na basen, czy saunę. Nie trzeba ich zdejmować, tak więc istnieje małe prawdopodobieństwo ich zgubienia. Zamki hotelowe mobilne sukcesywnie wypierają zamki tradycyjne. Zamki hotelowe na kartę są nie tylko w pełni bezpieczne, ale również niezawodne.

mobke6

Duży zakres personalizacji sprawia, że możemy stworzyć dowolny system, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Dodatkowo podnosi on prestiż całego obiektu. Ich obsługa jest niezwykle łatwa i szybka, nie wymaga specjalnych umiejętności, czy też szkolenia. Bardzo często wśród personelu zachodzi obawa, że zamki hotelowe na kartę są skomplikowanym układem. Nic bardziej mylnego. Wystarczy kilka chwil, aby przekonać się, że jest to dziecinnie proste.

Jeśli chcesz, aby Twój hotel zaczął spełniać międzynarodowe standardy, to koniecznie rozpocznij zmiany od zamków elektronicznych. Należy dodać, że wszelkie parametry techniczne są indywidualnie dostosowywane do wymagań danego hotelu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych technologia w hotelach i zamkach hotelowych mobile? Koniecznie przeczytaj artykuł http://ilumioapp.pl/ilumio-otworzy-wiekszosc-cyfrowych-zamkow-hotelowych-na-swiecie/